Private Service

Heykelsi formlar, parlak dokular, görkemli desenler, canlı renkler, straslar ve kristallerin ihtişamı gün yüzüne çıkıyor... 
Renkli ve Işıltılı ED Dünyası’nın Kapıları, Cihangir’de Aralanıyor.
İstanbul’un kedileriyle simgeleşen, mahalle sıcaklığını korumayı başarabilen, özgün kafeleri ile ince bir zevke sahip semtidir Cihangir. Şehrin kalbinde çılgın kalabalıklara bulaşmadan Bohem, entellektüel ve çağdaş yaşamanın adresi olarak kabul görür. 
1800’lerin son dönemlerinden, tarihin bize sunduğu mirasın en güzel  örneklerinden olan bu zarif binada geçmişin eşsiz kalıtlarına yakından bakmanın en özel anlarını yaşarken, ED’nin ilham rotasını belirleyen çalışmaları ile vizyonunun izinden giderek küçük bir hayal yolculuğuna hazır mısınız?
Bu büyüleyici atmosfer bir yandan ED imzalı hazır giyim koleksiyonu ve en ikonik tasarımlarla konuklarını ağırlarken, diğer yandan en kaliteli kumaşlar ve aksesuarlar  arasından yapacağınız seçimle kişisel zevkiniz, ED’nin yorumu ile maharetli ve deneyimli terzilerin ellerinde mükemmel giysiye dönüşüyor.
Özel Dikim Koleksiyonu'na usta dokunuşlarıyla hayat veren ED’nin, kişiye özel tasarımlarının keyfini yaşamaya davetlisiniz...

Erkan Demiroğlu

Designer Erkan Demiroğlu who was born in Bursa Turkey, has firstly presented his talent in amatour platforms by receiving awards from the art competitions during his first and secondary school times at Bursa.

×

Sizlere daha iyi bir deneyim sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi: Çerez Politikası

Ok, got it
×